fbpx

PROTANČI SE ŽIVLY

4týdenní cesta ke svému tělu, k uvolnění, radosti, pohodě a tvořivosti.

 Potřebuješ uvolnit napětí a stres z každodenních situací?
Přála by sis více „přemýšlet svým tělem“ a lépe využívat svoji intuici?
Ráda tančíš, ale chybí ti inspirace?

 Odpověděla sis alespoň jednou ANO?

Protanči se živly je jedinečný a prověřený online kurz:

Vtáhne tě svojí energií a ty se budeš každý den těšit na další taneční setkání.

Zcela přirozeně tě pozve do tance. Žádné učení kroků. Jen volnost a intuitivní pohyb z těla.

Naučí tě lépe pracovat se svými emocemi tak, aby nezraňovaly.

Rozvine tvé schopnosti naslouchat signálům zevnitř z těla. Vypneš zahlcenou mysl a necháš k sobě inspiraci proudit.  

Přístup získáš ihned po nákupu a po celý rok se k němu můžeš vracet. 

TOUTO CESTOU SE V KURZU PROTANCUJEŠ

1. TÝDEN – živly ve fyzickém těle

Seznam se s jednoduchými tanečními principy a rozviň své možnosti pro vyjádření sebe sama v tanci.

1. týden je doslova tanec mužské a ženské energie. 
Procítíš si stabilitu, jemnost, lehkost i napětí.  

2. TÝDEN – živly a péče o sebe

Ve druhém týdnu získáš inspiraci pro opečování své energie skrze živly. 

Příjemně se poválíš jako tanečnice, voda tě bude konejšit, oheň probudí divoženku a vzduch odlehčí tvé myšlenky skrze tanec se závojem.

Dostaneš také doporučení na éterické oleje a pro relaxaci využijeme i živlové zvonkohry.

3. TÝDEN – živly a emoce

Taneční cvičení tohoto týdne tě povedou ke schopnosti otevřít se plně svým emocem, ustát si je a propustit tak, aby neškodily.

Začneme vodou, která naše emoce rozproudí. S ohněm si dovolíš vypustit vztek a zatančíš si v ohnivém kruhu. Země tvé emoce zklidní skrze jemnou vibraci a poslední vzduch tě naučí, jak každou emoci prodýchat

4. TÝDEN – živly a kreativita

V posledním týdnu otevřeme téma kreativity a kreativního procesu. Kreativní přístup není jen o klasické rukodělné tvorbě. Je to především přístupu k životu.

Skrze element vody zjistíme, kde cítíš plynutí. Vzduch ti pomůže vybrat ten pravý nápad či řešení. Oheň tě pozve do akce k tvoření si své reality a země podpoří tvoji trpělivost.

 BONUS

Rozhovor se Samandrou, expertkou na Osho Zen Tarot a zkušenou terapeutkou.
70 minut inspirace. Nauč se, jak s pomocí karet nahlédnout do svého vnitřního světa. Když se cítíš ztracená, když se nedokážeš rozhodnout nebo když čelíš náročné situaci, karty ti pomohou podívat se na vše z odstupu a získat jiný pohled. 

Tanec je nejlepší způsob, jak zpomalit a vytvořit prostor pro naslouchání sama sobě. 

Ahoj,
jmenuji se Lenka Adámková a vytvořila jsem pro tebe tento kurz. Jsem srdcem tanečnice a má duše prahne po rozvoji.

Baví mě typologie všeho druhu, protože mi umožňují poznávat, kdo jsem já, co je moje přirozenost a kde jsem se naopak nastrkala do cizích škatulí. 

Miluju ženy inspirovat, vést, motivovat, povzbuzovat a především podporovat v objevování a následování své jedinečné cesty tanečnice.

To jsem doslova ve svém živlu, srším energií a svítím jak žárovka. Můj dominantní živel je totiž oheň. 

Práce s živly v tanci i mimo něj mi umožňuje pracovat se svojí energií tak, abych se cítila častěji v rovnováze. Tento návod chci předat i tobě.

Moc se na tebe těším v kurzu. 

Tvoje průvodkyně kurzem

LENKA ADÁMKOVÁ

Ahoj,
jmenuji se Lenka a vytvořila jsem pro tebe tento kurz. Jsem srdcem tanečnice a má duše prahne po rozvoji.

Baví mě typologie všeho druhu, protože mi umožňují poznávat, kdo jsem já, co je moje přirozenost a kde jsem se naopak nastrkala do cizích škatulí. 

Miluju ženy inspirovat, vést, motivovat, povzbuzovat a především podporovat v objevování a následování své jedinečné cesty tanečnice.

To jsem doslova ve svém živlu, srším energií a svítím jak žárovka. Můj dominantní živel je totiž oheň. 

Práce s živly v tanci i mimo něj mi umožňuje pracovat se svojí energií tak, abych se cítila častěji v rovnováze. Tento návod chci předat i tobě.

Moc se na tebe těším v kurzu. 

Kurzem si prošlo již 35 žen.

Přečti si, co jim kurz dal a jak je obohatil.

Děkuji moc za tu volnost, kterou teď u tance cítím.

Leni, do kurzu jsem vstoupila, protože jsem se chtěla naučit tančit. Baví mě si doma u rádia zatancovat jen tak pro sebe a pro radost a chtěla jsem se naučit nějakou „techniku“. Šla jsem na to hlavou a kurz mě učil hlavu vypínat a jit do hloubky svých emocí a umět je vypouštět. Děkuji moc za tu volnost, kterou teď u tance cítím.  / Ivana

Týden kreativity mi pomohl i v běžném životě.

Kurz jsem si moc užila. Přinesl mi plno nových podmětů k tancování a různých prožitků z tance. Tančí se mi s Tebou fajn, umíš krásně inspirovat i navést určitým směrem osobního rozvoje, poskytnout vhled na sebe a propojit ho do tance. Týden kreativity mi pomohl i v běžném životě, kde jsem si mohla tancem poskytnout oporu u težšího rozhodování a díky cvičení které mi krásně ukázalo, jak to v sobě mám, a mohla jsem to plně procítit. Přiblížilo mě to do cíle a skoro mám hotovo. Jiné týdny mi pomohli zase v jiných ohledech. Kurz bych doporučila všem, kdo chce splynout sami se sebou./ Michaela

Kurz mi tak posloužil jako skvělý ukazatel mého pokroku.

Kurzem jsem si prošla dvakrát s odstupem cca půl roku, bylo překvapením, že témata jež mi přinesl poprvé se za tu dobu buď vyřešila nebo na nich od té doby intenzivně pracuji. Kurz mi tak posloužil jako skvělý ukazatel mého pokroku. Na kurzu se mi líbí velký výběr cvičení, kdy si člověk vždycky najde, co potřebuje. Cvičení se dají zahrnout do každodenního života a při velké časové vytíženosti nemusejí ani zabrat moc času, ale člověk si najde chvilku sám pro sebe./ Martina

Co přesně je obsahem kurzu:

16 tanečních cvičení – 16 videí v délce do 5 minut. Cvičení ti vysvětlím a propojím s hlavní myšlenkou. Video je doplněno o stručný text pro rychlou připomínku obsahu.

Doporučení na hudbu ke každému cvičení s přímým odkazem na skladbu na YT. Veškeré písničky pak také ve společném playlistu pro rychlý přístup.

Jednoduchý pracovní sešit pro vlastní poznámky pěkně pohromadě, přehledný souhrn všech cvičení a možnost odškrtávat si, co sis už vyzkoušela. 

Hrátky s Osho Zen Tarotem – inspirace k zamyšlení a zpestření. 

Doporučení na konkrétní esenciální oleje v tématu péče skrze živly. Propojíš tanec a vůně.

Tvůj bonus:

Rozhovor se Samandrou, expertkou na Osho Zen Tarot. 70 minut inspirace, jak se v tarotu projevují živly a jak s pomocí karet nahlédnout do svého vnitřního světa.

Co ještě potřebuješ vědět:

Kurz je umístěn přehledně ve členské sekci na webu. Celý obsah máš přístupný naráz.

Přístup k obsahu členské sekce získáváš ihned po zaplacení.

Přístup ke kurzu a všem tanečním cvičením ti zůstane 1 rok.

Toto není kurz, který si koupíš a zůstane zapomenutý v šuflíku.

Naopak si jím budeš chtít procházet znovu a znovu, protože tanec se nikdy neopakuje.

Tanec je unikátní v každém okamžiku. Stejně jako ty, tvá energie, tvé pocity, tvé myšlení.

I kdyby sis stejné cvičení zopakovala 2x po sobě, bude po každé zcela jiné.

A víš co? Pojď to se mnou v kurzu vyzkoušet.

Tvoje jednorázová investice do tohoto vymazleného kurzu i s bonusem je 3890 Kč.

Protože si za tímto kurzem velmi stojím, nabízím ti 7DENNÍ GARANCI vrácení peněz, pokud nebudeš spokojená. 

Stále se nemůžeš rozhodnout?

Můj vzkaz pro váhající? Jděte do toho! Litovat nebudete.

Kurz je výjimečný, neuvěřitelně přínosný. Uchopí vás a již nepustí. Lenka je výborná tanečnice, lektorka, mentorka a koučka. Lehkost a hravost s jakou propojuje tanec a osobní rozvoj. Práci s tělem i duší. Energiemi. Ale to chce zažít! Protože i kdybych tu napsala tisíc oslavných a lichotivých slovíček, tak zdaleka nevynahradí osobní zkušenost. Takže můj vzkaz pro váhající: Jděte do toho! Litovat nebudete. / Bára 

Vrátily se mi i některé krásné vzpomínky na tanec v dětství.

Když jsem byla malá, tančila jsem sama od sebe podobně jako tady v kurzu. Tanec byl vždy spojen s mým prožíváním, pocity, šel do hloubky a byl pro mě léčivý. Pak jsem postupně přestala a můj tanec končil tanečními, kde se řešilo jen „raz, dva, tři“, to pro mě bylo málo. Teprve asi před rokem jsem si začala znovu doma tancovat. Tento kurz mě ihned oslovil a moc si jej užívám. Hodně toho vyplouvá z velké hloubky na povrch, vrátily se mi i některé krásné vzpomínky na tanec v dětství. Cvičení jsou časově nenáročná, zvládnu je i večer, až uspím děti. Moc Ti děkuji, Leni.  / Zdeňka

Uvědomila jsem si, jak moc zanedbávám své tělo a jeho moudrost.

Do kurzu jsem vstoupila, protože jsem (jako správná učitelka) ke konci školního roku pociťovala už opravdu velkou únavu a hledala jsem cesty, jak relaxovat. Myslela jsem, že se prostě uvolním při tanci pod vedením zkušeného lektora. Nikdy jsem tanec nedělala, jen mám ráda hudbu. Cvičení jsou maximálně jednoduchá – jejich výsledek šel ale přitom vždy do hloubky mě samotné, často do velké hloubky. Uvědomila jsem si, jak moc zanedbávám své tělo a jeho moudrost, jak moc se snažím pořád vše řešit hlavou – došlo mi, že kdybych občas prostě vypnula hlavu a soustředila se na své tělo, tak že ono spoustu věcí VÍ a já nemusím nic VYMÝŠLET. Časově naprosto lehce zvládnutelné, instruktážní videa a jsou krátká a jasná, vždy max. do 5 minut. Často jsem to dělala tak, že jsem si video pustila do sluchátek cestou z práce a už se těšila, až přijdu domů a dám si praxi. Kurz bych doporučila zaneprázdněným ženám středního věku, které se chtějí opečovat, ale v každodenním kolotoči povinností na to nenacházejí čas – tohle je skvělá a schůdná cesta. Děkuji. / Lucka

Kurz mě moc láká, ale vlastně neumím tančit.

Ať už je tvůj pocit ze svých tanečních schopností jakýkoliv, tady jsi vítaná. Tento kurz má za cíl rozvinout kreativní tanec. Ten je založen na tvém svobodném vyjádření tak, jak to zrovna cítíš a jak to potřebuje tvé tělo, mysl i duše.

Nikdo tě u tance nebude kontrolovat. Můžeš si dovolit veškeré pocity. Stydět se, připadat si trapná a divná. Jak budeš postupovat kurzem, tvé tělo se bude více uvolňovat, mysl si zvykne na nový pohyb a ty se budeš cítit lépe a lépe.

Nebaví mě tančit před obrazovkou. Proč se mám přidat do dalšího online kurzu?

Toto není jen tak ledajaký online kurz, kd strávíš hodiny před obrazovkou.

Videa slouží pouze pro vysvětlení jednotlivých cvičení. Tanci se pak věnuješ sama na kterémkoliv místě, kde je ti dobře. Offline.

Stačí ti jen možnost přehrávat hudbu. Stejně dobře můžeš všechna cvičení absolvovat v naprosté tichosti a hlubokém napojení na tělo.

Můžeš si třeba poslechnout zadání u odpoledního kafe, ale zatančit si až večer.

V čem je výhoda tančit sama doma a ne společně na tanečním kurzu?

Obojí má své výhody i nevýhody. Pokud jsi v soukromí tam, kde jsi zvyklá a cítíš se dobře, můžeš se v tanci více uvolnit a otevřít

Není nikdo, kdo by tě hodnotil a posuzoval. 

A když přijdou nenadálé slzy, můžeš je nechat projít tak, jak potřebuješ.

Bojím se, že si na kurz neudělám čas.

Základní obsah kurzu je koncipován tak, aby bylo každé cvičení zvládnutelné do 10-15 minut. Video zadání je kraťoučké a pak už záleží na tom, jak dlouho se ti bude chtít tančit. 

Navíc si můžeš rozdělit čas, kdy se podíváš na instrukce a čas, kdy si zatančíš. 

Potřebuji jasnou strukturu a přehlednost. Nebude tolik obsahu způsobovat chaos?

Jedním z mých velkých předností je systematičnost a logika. Při tvorbě kurzů na ni kladu velký důraz. Proto je ve členské sekci obsah opravdu jednoduše a přehledně umístěn do 4 hlavních modulů. Vše opravdu přehledné a snadno a rychle dostupné.

Tento kurz není pro tebe, pokud

Nechceš tančit a přijde ti to zbytečné.

Chceš se naučit konkrétní kroky nebo taneční sestavy.

Seberozvoj ti nic moc neříká. 

Typologie vnímáš jen jako škatlukování.

Tento kurz si opravdu užiješ, jestliže

Ještě netančíš, ale hledáš cestu, jak začít.

Tančíš ráda a chceš pro sebe neotřelou inspiraci.

Zajímají tě nové možnosti osobnostního rozvoje.

Baví tě objevovat propojení mysli a těla.

I matka padající na pusinku si na cvičení zvládne najít čas.

Do kurzu jsem se přihlásila bez konkrétních očekávání. Přinesl mnoho zajímavých poznatků, technik, uvolnění a i nějaké zapadlé emoce vyplavaly na povrch. Bylo to uvolňující a pročišťující (hlavně hlavu) a přistihla jsem se u toho, že tančím tak, jak snad v životě ne.  Přitom cvičení byla jednoduchá a přesto efektní, nevyžaduje to žádné taneční dovednosti a hlavně byla krátká, takže i matka padající na pusinku si na ně může najít čas. Plánuji si ho sjet ještě jednou.  / Tereza

Lenčina překrásná energie mi dokáže vždycky zvednout náladu.

Kurz mě moc bavil a o to víc, že jsem si ho prošla dvakrát. Možnost vrácení se k tématům, která jsem řešila předtím…byl to zajímavý prostor ke zkoumání. A už teď se těším, jak se ke cvičením budu během roku znovu a znovu vracet. Lenčina překrásná energie mi dokáže vždycky zvednout náladu a její myšlenky mě velice inspirují a pomáhají mi na cestě životem. Děkuji 🙏 Leni / Bára

Nachádzala som nové veci, ktoré mi minule ušli.

Prechádzala som kurzom po druhý raz a musím povedať, že som zas vo videách a cvičeniach nachádzala nové veci, ktoré mi minule ušli, pretože to vtedy nebola moja téma. Človek sa stále mení, energie v tele kolíšu, a tak zakaždým objavíme niečo, čo tam predtým nebolo./ Andrea