fbpx

Na co stále čekáš?

Lis 15, 2022

Seznamete se… tohle je moje AŽPAK SVÍČKA.

Koupila jsem si ji cca před 1,5 rokem při jedné zvláštní příležitosti. Jenž jsem ji pak nezapálila. Asi jsem měla pocit, že bych tím tu její speciálnost sebrala.

Chvíli mi dělala radost na stole svojí barevností, ale postupně se z ní stala připomínka čekání. Čekání na tu dokonalou příležitost, která bude natolik grandiózní a hodna této svíce, že si ji i dovolím zapálit.

Nutno podotknout, že tato svíce stojí asi stovku a koupíte ji v každém druhém obchůdku se zdravou výživou nebo ezoterickými produkty. Já ji tehdy koupila v zelenině.

Představovala jsem si, že si udělám nějaký výjimečný večer pro sebe, svoje vize a plány. Posvátně otevřu ten nejkrásnější blok, obřadně odšroubuju plnicí pero a začnu okrasně psát.

Výrobce uvádí, že svíčka má dobu hoření 20 hodin. Inu, to by byla hodně dlouhá seance. Občas jsem prostě uplně cáklá.

Svíčku jsem zapálila asi před týdnem. Koukám na ni, jak mi stojí na poličce. Tak jsem ji popadla a bez většího přemýšlení zapálila. Už ani nevím, co jsem u ní dělala.

Poselství této svíčky je tedy jasné:

Kde všude čekáš na dokonalou příležitost a perfektní podmínky?

Stejně tak, jak se svíčkou, čekáme na dokonalou příležitost i v našem životě. Až se splní podmínka 1, 2, 3, … 29, pak budu spokojená a vyrovnaná.

Přihlas se do nejnovějšího minitréninku 3 kroky k životní rovnováze a začni cítit balanc už teď.

Lenka Adámková

Průvodkyně žen na cestě ke svému tělu, lektorka kreativního tance a trenérka ženské mysli.

Miluju ženy inspirovat, vést a podporovat v objevování své jedinečné cesty tanečnice.

Tvořím online i offline, pracuji individuálně i se skupinami. 

Share This