fbpx

Osobní léčivý playlist

Energetická kotva, parťák do období změn

i průvodce vnitřní transformací

Výjimečná služba pro výjimečné životní příběhy

Partnerské vztahy a znovuzískání své osobní síly

Vztahy v rodině a téma hranic i sebehodnoty

Stěhování i kariérní změny

Energetická podpora do kampaní pro podnikatelky

Propojení se svými sny a touhami

Strach z neúspěchu a selhání

Schopnost prožívat svůj život naplno beze studu

Odvaha projevit se před lidmi autenticky

Zneužívání

Poruchy příjmu potravy

A mnoho dalšího

NENÍ TO JEN SEZNAM PÍSNIČEK…

Lenka mi vytvořila playlist na podporu kampaně. Na této službě se mi líbí, že to není „jen“ seznam písniček, ale propracovaná služba, která se opírá o výklad z Osho Zen tarotu. Vlastně mě ani moc nepřekvapilo, jak moc to sedělo. A výběr písniček byl úžasný, splnil přesně to, co jsem od něj očekávala – nakopnutí k akci, k tomu neschovávat se zbytečně a jít s kůží na trh. Díky Leni ❤

Bára Lapčíková, průvodkyně pro ženy

www.mesicnistezka.cz

Díky playlistu mé tělo pouští to, co 12 let zažívalo. Leni, děkuji za to, co tvoříš. Možná ani netušíš, jak velké to je.

Jana Irman, koučka a ritualistka

https://silazeny.cz/

POMOHOL MI V HODINE DVANÁSTEJ

Tento Lenkin liečivý playlist mi pomohol v hodine dvanástej ako ďalší nástroj k posunutiu- riešeniu mojej situácie, ktorá ma v živote oslabila. Oslobodil ma, aj keď na prvú šupu bolestivo, ale dalo mi to impulz nakuknúť do svojej duše a vidieť časom pre mňa krutú realitu aj inými očami…..po čase ma to nakoplo novou energiou a som vďačná za Lenkin individuálny prístup, ktorý oceňujem.

Martina Andrisová

PO DLOUHÉ DOBĚ STAGNACE JSEM SE VNITŘNĚ UVOLNILA

Vyzkoušela jsem osobní playlist od Lenky a bylo to velmi léčivé. Vybraná hudba přesně doputovala do hloubi mé Duše, kde ji pohladila a zklidnila. Po dlouhé době strnulosti a stagnace jsem se vnitřně uvolnila a povolila. Od té doby tančím vždy, když si nevím se svými emocemi rady. Vždy to pomůže. Leni děkuji 🙂

Blanka Lohrová

Co to je a pro koho

Ráda využíváš netradiční formy terapie a osobního rozvoje? 

Nedaří se ti pohnout se svým tématem obvyklými způsoby?

Osobní léčivý playlist je forma energetické práce, která účinně propojuje výklad Osho Zen tarotu a pečlivě volenou hudbu.

Tvořím ho na míru tvému záměru/tématu. Každý playlist je unikátní, i kdyby se sešly dvě klientky se stejným záměrem.

Na playlist si můžeš tančit nebo jen poslouchat. Mít ho puštěný v podkresu nebo s ním vědomě pracovat

playlistů jsem pro vás již sestavila

Jak ti Osobní léčivý playlist pomáhá?

jak ti osobní léčivý playlist pomůže

Tarotový výklad přesně cílí na místa, která mají být oslovena na emoční rovině. 

Skrze vhodně zvolenou hudbu pak pracuje s tvým emočním naladěním. Emoce jsou energie v pohybu a když neproudí, zůstáváme trčet na místě. Cyklíme se. Hudba dostává emoce do pohybu.

Provede tě i těmi nejnáročnějšími momenty, kdy tě pohlcuje strach, smutek, bezmoc nebo vina.

Pomůže ti získat znovu odstup a nadhled, když jsi zacyklená v hlavě a ne a ne se propojit se svojí intuicí, se svým tělem a vyšším vedením.

Probudí a povzbudí ty kvality, které chceš v sobě podpořit – sebeúctu, sebehodnotu, sebelásku, trpělivost, odvahu, soucit, umění pouštět, netlačit, schopnost projevit vztek nebo žít život naplno.

Podpoří tvoji schopnost vést sebe sama. Je to sebe-koučovací a sebe-terapeutický nástroj. 

Díky opakovanému poslechu svoji proměnu skutečně integruješ. Nezůstane jen u AHA momentu.

SEDLO TO NAPROSTO NEUVĚŘITELNĚ!

Dostat svůj vlastní osobní playlist? Na míru? Jo, to chci! Udělám si radost. Můžu s ním podpořit nějaký svůj záměr? Ok, přála bych si harmonii a lehkost s dětmi. První mi Lenka poslala výklad karet k mému záměru. Sedlo to naprosto neuvěřitelně! Měla jsem o čem přemýšlet.

Pak jsem dostala šest skladeb a manuál. Poprvé jsem si je poslechla v klidu sama. Úplně mě to dostalo. Zažila jsem pláč, vztek, pochopení i radost. Bylo to fakt náročné! Dalšího poslechu jsem se bála, ale Lenka byla na příjmu a vše jsem s ní mohla probrat. Druhý poslech byl naprosto boží. Silné emoce odpluly a já to celé protančila.

Teď písničky poslouchám, když mám zrovna chuť. Často je to ráno, než děti vstanou a já chystám vše na odchod z domu. Ladím se na lehkost a harmonii . Nějaký seberozvoj jsem od toho upřímně nečekala. Ale je tam! Děkuji! A jsem si jistá, že si pořídím ještě další playlist na další záměr.

Nela Rychterová

Z PLAYLISTU SE STALA KOTVA

Playlist jsem si objednala úplně spontánně hned jak jsem uviděla tvou nabídku. Líbila se mi představa mít „ušitý“ playlist na míru. Moje téma, jak vyplývalo z našeho rozhovoru bylo důvěra nechat věci plynout tady a teď.

Týden, dva jsem na playlist od tebe tančila až se z toho stala kotva. Kdykoliv jsem byla unavená, odskočila jsem si k němu pro podporu, uvolnění a připomenutí tématu.

Můj playlist je mi takovou připomínkou, když začnu řešit, co bude až …. (momentálně se připravuji na stěhování a řeším, co může nastat u stěhování a po…), že to řešit teď nemusím, že se tancem mohu uvolnit do důvěry… to mi pomáhá, když mi zase nějaké obavy lezou do hlavy.

Teď ho zrovna poslouchám…. a cítím vděčnost, k sobě samé, k tomu, kam jsem došla, co umím, zvládám, kým jsem… cítím své obavy a svůj strach, stejně jako odvahu jít dál, důvěru a těšení se…

Vendula Mátlová

www.pachamama.cz

Osobní léčivý playlist obsahuje

40-60 min. individuální konzultace ke karetnímu výkladu 

seznam 6 skladeb v celkové délce 25-35 minut

poselství osobního playlistu a každé skladby v jednom přehledném dokumentu

4 podpůrná videa s detailními a jasnými návody, jak s playlistem pracovat, jak si pro sebe vytvořit bezpečný léčivý prostor, jak naslouchat poselství svých emocí a mnoho dalšího.

osobní podporu po hlasových zprávách 14 dní od obdržení playlistu. Prostor pro krátké sdílení a možnost se doptat na cokoliv, co se v souvislosti s playlistem uvolnilo či otevřelo. (Rozsah cca 15 minut mého času.)

možnost výměny jakékoliv skladby, která nesedne. Playlist je spolutvorba a velmi mi záleží na tom, aby ti opravdu pasoval.

Celý balíček pořídíš za 3000 Kč.

MÁ MNOHONÁSOBNĚ VYŠŠÍ HODNOTU

Lenčina služba má mnohonásobně vyšší hodnotu, než za kterou se prodává, a s naprosto čistým svědomím Osobní léčivý playlist doporučuji každému, pro koho je hudba jednou z preferovaných cest pro přenos informací i emocí…ale vlastně i těm, kteří o tom ještě ani neví, protože právě tahle služba to ve vás může spustit 🙂

Tereza Tučková

www.tetuma.cz/

Celý proces probíhá následovně

1. Objednáš a zaplatíš službu.

2. Spolu s fakturou ti přichází odkaz na stránku s doprovodnými videi a pokyny, jak a kam mi nahrát svůj záměr formou hlasové zprávy.

3. Nahráváš mi hlasovku a současně si domlouváme termín online setkání.

4. Zatímco já se ladím na tvůj záměr a tvořím karetní výklad, ty už si můžeš procházet videa.

5. Po naší konzultaci sestavuji playlist a sepisuji dokument s poselstvím.

6. Jakmile mám hotovo, odesílám ti vše do zprávy.

7. Začínáš playlist používat a dáváš mi zpětnou vazbu, zda jsou všechny skladby účinné.

8. V rámci následujících dvou týdnů playlist dolaďujeme, pokud je to třeba.

9. Potřebuješ-li během tohoto času moji podporu, náhled nebo radu, jsme spolu v kontaktu přes zprávy.

10. S playlistem si pracuješ tak dlouho, jak je potřeba.

Celý proces od objednání po dodání trvá obvykle 2 týdny.

 

HLEDALA JSEM CESTY, JAK NAVÝŠIT KAPACITU A UŽÍT SI PRODEJ PŘI KAMPANI

Dovolit si podporu – to je velké téma pro spoustu žen kolem mě a stále je to velké téma i pro mě samotnou. Jsem šťastná, že jsem si dovolila nechat se v kampani ještě víc podpořit. Zrovna jsem prodávala svůj nový kurz a hledala jsem cesty, jak ještě víc navýšit svou kapacitu a celý prodej si skutečně užít. Lenka mi nejdřív poslala výklad karet, díky kterým mi spousta věcí docvakla a dívala jsem se tak na kampaň jinýma očima. 

Nejvíc jsem si ale užila samotný playlist. Nejdřív mě překvapilo, že písničky na první poslech rozhodně nebyly takové, které bych si normálně pustila (a to je dobře :-)), ale protože jsem Lence naprosto důvěřovala, zaposlouchala jsem se. Nejdřív po cestě, v pohybu, pak u psaní, při odpočinku, při tanci, jen tak… Hrála jsem si s písničkami, občas se na ně soustředila, občas nechala pracovat podvědomí. Někdy mi samy od sebe vyhrkly slzy, ale celým poslechem se nesl klid, radost a důvěra.

Jsem moc ráda, že mi Lenka playlist sestavila, fungoval, uklidňoval a pomáhal mi držet záměr. S radostí doporučuju všem, kteří si chtějí dovolit podporu v náročné kampani, při rozhodování, při tvůrčím bloku… No prostě kdykoli. 

Eva Křivánková, byznys mentorka

www.pramenzivotazeny.cz/

Objednávka

Další objednávky přijímám v srpnu.