fbpx

ZAMĚŘENO NA BŘICHO

webinář pro břišní tanečnice

Poznejte své tělo hlouběji a zlepšete si taneční techniku na online workshopu s fyzioterapeutkou Ladou Androvou a lektorkou Lenkou Adámkovou.

23. ledna 16:00-18:00

Živé vysílání v uzavřené FB skupině
Záznam dostupný v členské sekci 5 měsíců

Snad každá žena si v průběhu svého života přeje, aby její bříško vypadalo jinak. Zejména jako břišní tanečnice, kdy své bříško ukazujeme odhalené před diváky při vystoupení. Chceme břicho ploché a vyrýsované, přitom bychom se měly ptát: 

Jak vypadá zdravé břicho?

Jakou funkci vlastně plní jednotlivé svaly?

Jak dokážu tyto svaly lépe ovládat a získat tak preciznější taneční techniku?

Oblast fitness jde každým rokem mílovými kroky kupředu. Vaše dosavadní znalosti o posilování břicha tak mohou být nejen zastaralé, ale zejména přežité a nezdravé.

Některé cviky jsou pak vyloženě škodlivé. I žena, která nikdy nerodila, si může cvičením přivodit diastázu. Maminky si pak špatným cvičením mohou diastázu výrazně zhoršit. 

Naučíme vás, že správné cvičení není žádná věda a nemusí zabrat hodiny času. Stačí dodržovat pár zásad a můžete si vytrénovat zdravé a pěkné břicho nejen pro tanec, ale i pro každodenní život. 

Přidejte se na webinář a naučte se vše o břichu pro břišní tanečnice.

naučíte se

Jak vypadá zdravé břicho a kdy vlastně (ne)posilovat.

Jak posilovat správně a neškodit si.

Zásady správného postavení a dechu při posilování.

Které svaly zodpovídají za jednotlivé taneční izolace a co je tzv. sdílení svalu při vrstvení pohybů.

Specifické posilování pro čistější a ostřejší izolace.

Diastáza - jak s ní tančit a koho se týká.

Jak spolu souvisí záklony a břišní svaly.

Sérii cviků pro vlastní trénink.

Jak byly spokojené účastnice našich předchozích webinářů?

Bol to skvelý a užitočný workshop, v mnohom dosť prekvapivý. Hoci rozumiem, že ľudské telo je vzájomne poprepájané, absolútne som netušila že až tak. Veľmi mi pomohli reálne ukážky dobrého aj zlého pohybu na Lenke a tiež cviky, už som ich zaradila do svojej rutiny

Jarka (Rameno, ruce, rekvizity)

Odnesla jsem si cvik, který používám skoro denně. Plus mě potěšila informace, že v tanečním tréninku je důležité střídat zaměření na techniku a tanec jen pro radost.

Verča (Střed těla v tanci)

Musim si cely seminar pozriet este niekolkokrat, bolo tam vela zaujimaveho, rozhodne sa oplatilo zucastnit sa ho. 

Lucia (Rameno, ruce, rekvizity)

Je to super nahuštěný – informace, cviky, tipy… určitě budu koukat opakovaně. Dost z toho už aplikuju, ale taky dost věcí bylo nových. Vyzkouším masáž uší. A líbí se mi celostní přístup Lady.

Katka (Sama sobě fyzioterapeutkou)

Po masáži uší, obličeje a rukou jsem se celý den cítila krásně uvolněná a nic mě nebolí.

Peťa (Sama sobě fyzioterapeutkou)

Kdo vás seminářem provede

Lenka a Lada spolupracují už od roku 2015. Od roku 2020 pak pořádají události zaměřené na komunitu orientálních tanečnic. Mají za sebou úspěšné živé vyslání, tři našlapané online webináře (Sama sobě fyzioterapeutkou; Rameno, ruka, rekvizity; Střed těla v tanci) i dva plně obsazené živé workshopy (Restart pro tvůj postoj). 

LENKA ADÁMKOVÁ je zkušená lektorka orientálního tance. Její vášní je předávání taneční techniky ve spojení s rozvojem těla i mysli. Soustředí se na neustálé prohlubování kvality pohybu a zdravé pohybové návyky ve spojení s tancem. 

Lenčinou doménou je schopnost analýzy pohybu, hledání a nacházení souvislostí a neutuchající touha po poznání a následné předávání svého know-how. Má odučeno tisíce hodin tanečních kurzů, seminářů, i individuálních lekcí.

Vytvořila komplexní online program Restart pro tvůj postoj, kterým prošlo 8 tanečnic.

LADA ANDROVÁ fyzioterapii praktikuje od roku 2009. Ve své praxi s klienty spojuje péči o tělo s psychosomatikou a nahlíží na tělo jako jeden propojený celek. Jejím darem je právě velký cit a vnímavost vůči svým klientům a jejich potřebám.

Své odborné znalosti neustále prohlubuje na zahraničních školeních se špičkami oboru. Sama takové školení pořádá pro české instruktory i další fyzioterapeuty. Spolupracuje se sportovci a pravidelně pečuje o celou řadu brněnských tanečnic.

JAK PROBEHNĚ SEMINÁŘ TECHNICKY?

  • Vysílání proběhne živě v uzavřené FB skupině. Pozvánka vám přijde v emailu spolu s potvrzením o zaplacení. 
  • Během vysílání můžete komentovat i pokládat dotazy.
  • Na webinář se také můžete podívat ze záznamu.
  • Ten zůstane k dispozici jak ve skupině, tak ve členské sekci zde na webu.
  • Přístup do členské sekce vám bude vygenerován ihned po obdržení platby. Záznam tam najdete cca do týdne od živého vysílání.
  • Záznam je přístupný 5 měsíců od nákupu.

Prohlubte své znalosti a naučte se pracovat se svými svaly vědomě.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.