fbpx

Taneční laboratoř pro 4 podnikatelky

31. 5. Brno

Srdečně tě zvu do své alchymistické dílny, tanečního studia, kde s pomocí tance a pohybu hravě uvolníme mysl, probudíme tělo a získáme přístup k odpovědím ukrytým pod povrchem

Na jedné vlně budeme spolutvořit s dalšími podnikatelkami, které mají odvahu ochutnávat netradiční přístupy a objevovat inovativní řešení. 

Dopřejeme si dostatek času i prostoru ladit se na své podnikání tak, abychom v něm byly skutečně my. Se svými potřebami, rytmy, touhami, dary i schopnostmi.

INGREDIENCE PŘIPRAVENÉ na míru účastnicím

Taneční laboratoř není nějaká generická událost, která probíhá pořád stejně. Proto každá přihlášená vyplňuje dotazníček a já připravuji obsah tak, aby pokryl potřeby účastnic.

Hlavními ingrediencemi jsou naše těla, hudba, nejrůznější pomůcky (závoje, židle, míčky, kruhy) a tarotové karty.

Skrze jednoduché tanečně-pohybové praxe pak účastnice vedu k propojení s prostorem uvnitř sebe, se svojí intuicí i moudrostí společného pole. V magii okamžiku se vše propojuje v jedinečný koktejl, kdy k nám spontánně přicházejí uvědomění a odpovědi.

CO SI Z AKCE ODNESEŠ?
Spíš co tu necháš. 🙂

  • Břemena v podobě nefunkčních přesvědčení.
  • Velkolepé vize a perfekcionismus, které nedovolí jít do akce teď a posunout se.
  • Tíhu dřiny a představu, že aby to fungovalo, musíš makat. 
  • Podceňování sebe a hodnoty svých služeb. 
  • Cizí strategie, které nikdy nebyly tvoje. 

VRCHNÍ ALCHYMISTKA TÉTO AKCE

Lenka Adámková, srdcem i duší tanečnice, milovnice hravosti a zapálená průzkumnice vlastních cestiček životem. Miluje Human Design (projektorka 6/2), tarotové karty (Osho Zen tarot je srdcovka) a esenciální oleje (má svoji brandovou vůni).

Tanec je součástí jejího života téměř 20 let. Původní profesí lektorka angličtiny, která se obula do břišního tance a našla v něm na spoustu let svoji vášeň i poslání.

Později přešla na tanec spontánní a prožitkový, založila značku Cesta Tanečnice a roztančila ve svých online kurzech 3000+ žen v České i Slovenské republice.

Podnikatelky provází individuálně v rámci služby Uzdrav sebe a uzdravíš své podnikání. Tvoří Osobní léčivé playlisty pro podporu transformačních procesů.

Fascinují ji energetické přístupy a práce s prostorem vnitřním a vnějším. Vše, co prošlo jejím tělem v rámci tisíců odtrénovaných hodin a desítek vystoupení, nyní propojuje s koučinkem a představuje tanec jako nenahraditelný nástroj osobního i podnikatelského rozvoje.

DŮKAZ MÍSTO SLIBŮ 🙂

Laskavé půlhodinky s Lenkou jsem si maximálně užívala – potřebovala jsem do života dostat více lehkosti a mít prostor se nadechnout. A to přesně Lenka umí – protančí s vámi mezi uzlíky, které vás svazují, dopřeje vaší logické mysli vysvětlení a přitom k tanci vyzve i vaši intuici.

Spolupráci s Lenkou doporučuji každé z vás, která chce v životě dosáhnout nějakého neurčitého pocitu, ale ne a ne si na něj sáhnout. Lenka vás k němu navede.

Petra Vicková, copywirterka a copymentorka, individuální provázení

Lenka je výborná tanečnice, lektorka, mentorka a koučka. Lehkost a hravost s jakou propojuje tanec a osobní rozvoj. Práci s tělem i duší. Energiemi. Ale to chce zažít! Protože i kdybych tu napsala tisíc oslavných a lichotivých slovíček, tak zdaleka nevynahradí osobní zkušenost.

Bára, účastnice online tanečních kurzů

Nikdy by mě nenapadlo, že koučovací pokec s Lenkou, během kterého padlo několik klíčových myšlenek, mě tak moc nakopne v rozjíždění mého handmade podnikání. Vlilo mi to novou krev do žil pustit se do mnoha změn, ve kterých jsem dlouho váhala, a osvětlilo mi to nový a zcela zásadní úhel pohledu, jak o své tvorbě přemýšlet.

Eliška, handmade tvůrkyně šperků

Lenka je pro mě tanečnice se vším všudy, ale z daleka ne jen proto, že tančí a tancem se živí. Má úžasný dar provázet ženy na jejich rozmanitých cestách. Své zkušenosti předává přirozeně, s obrovskou radostí a entusiasmem. Z Lenky je vyzařuje život, inspirace a hojnost. Nejlepší program, který jsem za poslední roky prošla. Děkuji, Leni!

Markéta, účastnice online tanečních kurzů

kde, kdy, za kolik a co sebou

Termín: 31. 5. / 11-14
Místo: Studio Tlukot, Novobranská 4, Brno
Cena: 3600,- (max. 4 účastnice)
Sebou: pohodlné oblečení pro pohyb, ve studiu jsme bosky nebo v ponožkách, blok a pisátko
Na místě: drobné občerstvení a čajíky (kafe raději v cukráně BezCukru pod studiem ;-))

Po odeslání objednávky ti pokyny přijdou i na email. Najdeš tam i odkaz na dotazníček, kde vyplníš, co aktuálně v podnikání řešíš nebo co ti zaměstnává mysl.

Musím umět tančit? Ne
Budeme se celou dobu hýbat? Ne
Jak je to s dopravou na místo? Studio Tlukot nabízí vynikající dostupnost. Pěšky 10 minut od hlavního vlakového nádraží, 5 minut od stanice autobusů RegioJet. Parkování dostupné v placených zónách nebo hlídaných parkovištích. Nejbližší zastávka MHD je Malinovského nám.

NEJSI SI JISTÁ, JESTLI JE TO PRO TEBE?

Vnímáš volání a touhu tu být. ⇢ ANO
Jsi teď v podnikání zaseklá nebo řešíš výzvy. ⇢ ANO
Chceš se opravdu sblížit s dalšími podnikatelkami. ⇢ ANO
Cítíš, že chceš v roce draka růst a netušíš jak. ⇢ ANO
Jsi otevřená netradičním postupům zejména skrze nacítění svého těla. ⇢ ANO
Těšíš se na spolutvoření a vzájemnou inspiraci. ⇢ ANO
Chceš aktualizovat produkty, ceny nebo klienty. ⇢ ANO

Chceš si jen užít pokec a sdílení a nic moc neřešit. ⇢ NE
Nechceš interagovat se skupinou. ⇢ NE

⬇️⬇️⬇️

OBJEDNÁVKU VYTVOŘ ZDE